Geleceğe Işık Tutan Şölen: Ümraniye Ülkü Ocakları Gençliği Bir Araya Getirdi

Geleceğe Işık Tutan Şölen: Ümraniye Ülkü Ocakları Gençliği Bir Araya Getirdi

Ülkü Ocakları Ümraniye İlçe Başkanlığı 18 Şubat 2024 Pazar günü Ümraniye Atakent mahallesinde bulunan Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Kültür Merkezi’nde düzenlemiş olduğu konserin yankısı tüm Ümraniye’de ve İstanbul’da sürüyor bu muhteşem organizasyonun tertibi ile alakalı Ocak Başkanı Oğuzhan Coşkun bir teşekkür metni yayınladı.

Oğuzhan COŞKUN’un teşekkür metninde şu ifadelere yer verildi;

Ülkü Ocakları Ümraniye İlçe Başkanlığı olarak düzenlediğimiz “Türk Gençlik Şöleni” adlı konserimiz büyük bir heyecan ve coşkuyla yapıldı. Etkinliğimiz, her yaştan vatandaşımızın büyük ilgisini kazanarak konser alanımız hınca hınç dolduruldu. Türk-İslam kültürünün esintisi eşliğinde tam bir kurultay havasında geçmesini sağlayan alanımıza teşrifleri ile konserimize heyecan katan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Ortaöğretim teşkilatımızın yürüyüşü ile başlayan konserimizde sahne alan Sanatçılarımız İlyas ÖZTÜRK ve Ali KINIK’a çoşku ve enerji dolu sahne performansları için çok teşekkür ederim.

Konser etkiliğimizde bizleri yalnız bırakmayan başta Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanımız Sayın Alparslan Doğan Bey olmak üzere diğer katılımcılar Ümraniye Belediye Başkanımız Sayın İsmet Yıldırım Bey, Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanı Sayın Uğurcan Özer Bey, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurul Üyesi Sayın Cüneyt Göz Bey, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurul Üyesi Sayın Şahin Gürz Bey, Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye İlçe Başkanımız Sayın Seyfi Sönmez Bey, Milliyetçi Hareket Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Sayın Tahsin İnce Bey, Türk Kamu Sen İl Başkanı Serhat ÇELİK Bey, Türk Eğitim-Sen 3 No’lu Şube Başkanı Sayın Caner Kıran Bey, TÜRKAV İl Başkanı Sayın Zeki Severoğlu Bey ve birbirinden değerli Bölge Ocak Başkanlarımız, isimlerini tek tek sayamadığım ilçemizin güzide Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Muhtarlarımıza, Okul Müdürlerimize, Dernek Başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.