12 Kasım ne günü? Uzman çavuşlar günü ne zaman?

12 Kasım ne günü? Uzman çavuşlar günü ne zaman?

Uzman çavuşlar günü ne zaman? Uzman çavuşlar günü mesajları için en güzel seçenekler

Uzman çavuşlar günü, yurtiçi, yurtdışı görevinde bozulan asayişi tekrar sağlamak için canla başla, sarsılmaz azim ve kararlılıkla hizmet eden askeri personellerimiz için her yıl 12 Kasım tarihinde kutlanıyor. Vatan nöbetinde uzman çavuş vazifesine sahip olan askeri personeller için kutlanan bugün sosyal medyada da gündemde yer alıyor. İşte, 12 Kasım uzman çavuşlar günü mesajları…

EN GÜZEL UZMAN ÇAVUŞLAR GÜNÜ MESAJLARI

Vatan ve millet uğruna yurt içinde ve dışında kahramanca ve fedakarca görev yapan uzman erbaşlarımızın bu özel gününü kutluyoruz. Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyoruz.

Yurt içi ve yurt dışında vatanın bölünmez bütünlüğü için canla başla, mücadele eden uzman çavuşlarımızın “12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü” kutlu olsun.

Uzman Çavuşlar Gününüz kutlu olsun. Allah ayağınıza taş dokundurmasın.

Ülkemizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden, fedakarca görev yapan kahraman uzman çavuşlarımızın 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü kutlu olsun.

Kahraman Uzman Çavuşlarımızın 12 Kasım Uzman Çavuşlar günü kutlu olsun.

Başta Şehit ve Gazi Uzman Çavuşlarımız olmak üzere tüm Uzman Çavuşlarımızın 12 Kasım Uzman Çavuşlar günü kutlu olsun.

Kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için… “12 Kasım Uzman Çavuşlar günü kutlu olsun”

Vatan için ölmekse kaderim; böyle kaderin ellerinden öperim Diyen YİĞİTLERDİR. 12 Kasım Uzman Çavuşlar Günü Kutlu olsun.